🔷 Jak robić sobie lepsze zdjęcia w domu?
Cześć!
Z tej strony Marcelina. Obserwujesz fotograficzny newsletter, dlatego został do Ciebie wysłany ten list. Dostęp do wszystkich newsletterów, jakie do tej pory wysłałam, znajdziesz tutaj — zajrzyj do archiwum.
I cześć dla nowych 18 osób, które zdecydowały się zapisać od poprzedniej środy.
Jak robić sobie lepsze zdjęcia w domu - zobacz ebook
W lutym obchodzę urodziny i z tej okazji przygotowałam promocję na ebooka “Autoportret w domu”.
Jeśli interesujesz się autoportretem, jednak brakuje Ci pomysłów na nowe kadry, masz dość szukania inspiracji w Internetach i chciałabyś ten czas poświęcić na coś bardziej produktywnego, to zobacz mojego ebooka.
Z niego dowiesz się, jak wyglądały moje początki, które wcale nie były łatwe. Pokażę Ci jak bez ciśnienia podchodzić do własnych zdjęć i pozwolić sobie na błędy, które są normalnym zjawiskiem, przy rozwijaniu swoich umiejętności.
Znajdziesz w nim mnóstwo inspiracji na zdjęcia w domu. Przestaniesz się martwić brakiem pomysłów na posty na Instagram. Podpowiem Ci, jak lepiej zaplanować swoje sesje, dzięki czemu będziesz je robić szybciej i przyjemniej spędzisz ten czas. I przede wszystkim zobaczysz, jak taka fotografia może być świetną zabawą.
Od dziś do 24 lutego możesz kupić go z 20% zniżką ➡️ Pakiet w tej chwili kosztuje 59,99 zamiast 74,99. Zaś sam ebook 51,99 zł zamiast 64,99.
Zobacz, co o ebooku piszą osoby, które już go kupiły:
Bardzo milo i przystępnie napisany dla takich laików, jak ja, kiedy nie czuję presji na fotografię ale lubię zrobić czasem ładne zdjęcie 🙂
Chrum
Łatwość czytania. Pochłonęłam e-book na jednym posiedzeniu. Super, że pokazujesz, jak mierzysz się z codziennymi problemami i nie pokazujesz tylko jednej-dobrej strony. Jeśli coś nie wyszło widzimy to i to jest super motywujące.
Olga
A co na piątek z obróbką?
Promocja, promocją ale do piątku z obróbką też musimy się przygotować. W tym tygodniu pracujemy nad zadaniem zmniejszeniem się. Przygotowałam post na blogu, w którym pokażę Ci, w jak szybki sposób wyciąć postać i ją zmniejszyć - kliknij tutaj.
Teraz, pomyślmy gdzie możemy umieścić naszą małą postać?
możesz zbudować prostą kompozycję na krześle, stoliku, komodzie. Ja lubię korzystać z książek. Zostawiam je otwarte, lub na nich kładę mój stary aparat, lub inne dodatki.
Nie musisz korzystać z krzesła. Możesz postać umiejscowić w filiżance, jak to często robi Joel Robinson - zobacz przykłady.
Zerknij również do Kasi @aellirenn_czyta i zobacz, jej książkowe pomysły ze zmniejszoną postacią.
Jeśli masz jakieś pytania, co do tego zadania pisz śmiało.
Do poczytania za tydzień!
Marcelina w wersji mini